Naši partneri
04-05-2011
 

Zaregistrovali ste aj vy prob-lémy s dodávkou niektorých indukčností od firmy Murata? Portfólio  Würth Elektronik ...

viac...
06-08-2009

 

Priemyselné kufríky Hofbauer nie sú len prepravné obaly pre tovar. Sú to praktické produkty, ktoré v sebe zahrňajú dokonalú  ...

viac...
26-06-2008

Trápi Vás teplota stabilizátorov 78xx? AIMTEC uviedol na trh novú radu DC/DC  meničov, ktorými môžete nahradiť lineárne regulátory ...

viac...
07-02-2008

Ako vybrať vhodnú indukčnosť? Würth Elektronik ponúka praktické rady pri výbere výkonových indukčností pre DC/DC prevodníky ...

viac...

EasyCom - distribútor elektronických súčiastok


2011-04-26 13:06:20
Nová séria MAXIBAG kufríkov z ABS

Spoločnosť Hofbauer rozšírila ponuku najpredávanejšieho typu plastového kufríka MAXIBAG až na 26 štandardne ponúkaných veľkostí s objemom od 3 dm³ až po 45 dm³ v štyroch základných farbách z vysokoodolného ABS plastu.

Prehľad najdôležitejších výhod a vlastností 

 • Kontinuálna rada 26 najpoužívanejších veľkostí. 
 •  K dispozícii sú 4 nové štandardné farebné kombinácie: čierny kufrík s červenými klipmi, šedý kufrík s modrými klipmi, modrý kufrík s čiernymi klipmi a červený kufrík s čiernymi klipmi. Tieto nové farebné kombinácie poskytujú väčšiu flexibilitu, ale ak potrebujete čierne klipy uveďte to v objednávke. V novom dizajne je integrovaná pomôcka pre ukladanie /stohovanie kufríkov. Významnou výhodou tohto riešenia je, že sa redukujú škrabance pri manipulácii a montáži.
 • Nové PP pánty vo farbe kufríka.
 • Prepracovaný a optimalizovaný uzatvárací systém priniesol vyššiu spoľahlivosť. Navyše je počuteľné cvaknutie uzatváracieho klipu, čo poskytuje užívateľovi istotu, že je kufrík dôkladne uzavretý.
 • Náklady na riešenie vnútorného priestoru kufríka sú redukované vďaka optimalizácii pravouhlého vnútrajšku, takže penové vložky alebo vložky lisované za studena sú cenovo veľmi prijateľné.
 • Maxibag kufríky sú vyrobené z plastovej hmoty ABS a sú 100 % recyklovateľné.
 • Výhody ABS materiálu: zvýšená odolnosť proti poškriabaniu, zvýšená teplotná odolnosť, kufríky môžu byť jednoducho potlačené alebo nalepené nálepky s dokumentáciou na povrch kufríka. Čím sa dosahuje vyššia stabilita a odolnosť.
 • Maxibag kufríky z ABS materiálu sú o 1% väčšie ako  predchádzajúce PP kufríky. Upozorňujeme na túto vlastnosť pre prípad, že potrebujete upraviť pôvodné objednávky PP kufríkov na nový ABS typ a tým aj zákaznícke výplne, obzvlášť v prípade ak penová výplň má byť vložená do kufríka natesno. Naše skúsenosti ukazujú, že väčšina projektov nepotrebuje upravovať pôvodné výplne. 
 •  ABS kufríky  s novým dizajnom majú  nové číslovania a nové označenie.
 • Taktiež dodáme kufríky podľa požiadaviek zákazníka: rôzne farebné kombinácie spodok - veko – klipsy,  v zákazníckych farbách, priehľadné alebo vodivé kufríky.
 • Všetky kufríky vyrábané injekčným vstrekovaním – taktiež MAXIBAG kufríky sú na objednávku balené v samostatnom ochrannom obale, aby bola zabezpečená maximálna ochrana proti poškriabaniu.

       

Katalóg:                

Natural Attraction.pdf

 

    3 z 12    
Ďalšie Novinky