Naši partneri
04-05-2011
 

Zaregistrovali ste aj vy prob-lémy s dodávkou niektorých indukčností od firmy Murata? Portfólio  Würth Elektronik ...

viac...
06-08-2009

 

Priemyselné kufríky Hofbauer nie sú len prepravné obaly pre tovar. Sú to praktické produkty, ktoré v sebe zahrňajú dokonalú  ...

viac...
26-06-2008

Trápi Vás teplota stabilizátorov 78xx? AIMTEC uviedol na trh novú radu DC/DC  meničov, ktorými môžete nahradiť lineárne regulátory ...

viac...
07-02-2008

Ako vybrať vhodnú indukčnosť? Würth Elektronik ponúka praktické rady pri výbere výkonových indukčností pre DC/DC prevodníky ...

viac...

LINECARD

EasyCom s.r.o. je zmluvným distribútorom elektronických súčiastok týchto výrobcov:

 

 

Dodávame súčiastky aj iných výrobcov - pozri tiež celkový zoznam výrobcov.

2009-04-20 12:47:42

  

 

www.ate-electronics.com

ATE-electronics s.r.l.  je taliansky výrobca výkonových rezistorov s 30 - ročnými skúsenosťami. Svojim zákazníkom dodáva produkty vysokej kvality podľa ich požiadaviek s veľmi dobrým pomerom kvality a ceny za krátky  čas.

ATE-electronics vyrába rezistory podľa medzinárodných štandardov kvality a mnohé ich produkty spĺňajú MIL a CSCC normy.

Firma ATE-electronics ponúka výkonové drôtové rezistory v štandardných púzdrach, v prevedení s hliníkovými chladičmi a tiež v 3W púzdre pre povrchovú montáž. Dôležitou oblasťou výroby sú moduly s neinduktívnými hrubo vrstvovými rezistormi určené pre vysokofrekvenčné aplikácie.

Wirewound

Resistors

Wirewound

Resistors AL

Thick Film

Resistors 

SMD Wirewound

Resistors

 

 

Výkonové drôtové rezistory s klasickými vývodmi alebo vývodmi pre montáž so skrutkou Výkonové drôtové rezistory s alumíniovým chladičom Vrstvové výkonové rezistorové moduly Výkonové drôtové rezistory určené pre SMT montáž
2014-01-30 11:25:40

www.binder-connector.com

Binder Connector Group  je nemecký výrobca kruhových konektorov s dlhoročnou tradíciou. Patrí medzi popredných výrobcov okrúhlych konektorov vo svete a patrí mu absolútne prvenstvo vo výrobe konektorov pre senzory. Vyrába priemyselné konektory rôznych priemerov, od miniatúrnych so závitom M8 až po štandardné priemyselné konektory so závitom M10 a M12..

Firma Binder ponúka všetký najpoužívanejšie typy okrúhlych konektorov v rôznych prevedeniach, podľa náročnosti prostredia v ktorom majú byť použité.  Všetky produkty firmy Binder spĺňajú aj tie najprísnejšie medzinárodné kvalitatívne štandardy, taktiež sa vyznačujú dlhou životnosťou a spoľahlivosťou.  

Miniature

connectors

  Subminiature

connectors

Power

connectors

Sensor

connectors

Solenoid

valve connectors 

Distributors, 

AS-Interface

Počet pinov 2-24 

prúdovou záťažou 1-7A 

Počet pinov 2-8 

prúdovou záťažou 1-4A 

Počet pinov 2-24 

prúdovou záťažou 3-25A 

Počet pin 4,5,8,12 

prúdovou záťažou 1-4A 

Počet pinov 3,4,5 

prúdovou záťažou 4-12A 

konektorové rozvodné bloky

2008-11-04 13:17:27

www.e-tec.com

Spoločnosť E-tec Interconnect Ltd sa zaoberá vývojom a výrobou vysokokvalitných prepojovacích súčiastok, ako sú objímky pre integrované obvody, konektory, prepínače, káble atď. E-tec charakterizuje švajčiarska precíznosť a kvalita výroby všetkých jej produktov. Táto spoločnosť je známa hlavne širokou ponukou testovacích objímok a adaptérov pre rôzne druhy púzdier integrovaných obvodov. Adaptéry a objímky sú dostupné už od rozostupu pinov 0.40 mm.

Okrem štandardne vyrábaných typov E-tec svoju produkciu prispôsobuje najmodernejším technológiám a požiadavkám zákazníkov.

IC Sockets

& connecors  

PCB Interconnect Products

D-Sub 

I/O connectors 

RF / coax

connectors 

DIP Switches 

Precízne objímky pre IO, PLCC,  DIP, PGA, PGI testovacie adaptéry ... Konektory na prepojenie dosiek plošných spojov, ICD, FFC/FPC ... D-SUB, USB ,DVI, HDMI, MINI DIN konektory ... RF konektory SMA, SMB, MCX, MMCX, 1.6/5.6 ... DIP prepínače posuvné, rotačné, v klasickom aj SMD prevedení ...
2009-07-20 13:34:57

  

 

www.hofbauer.de

Gregor Hofbauer GmbH je nemecká firma s viac ako storočnou tradíciou produkcie prepravných obalov. Začiatkom  70. rokov mohutne investovala do nových technológií a stala sa európskym lídrom v produkcii plastových priemyselných kufríkov, prepravných boxov a kontajnerov.

Hofbauer sa špecializuje na dve základné technológie.  Injekčným vstrekovaním vyrába jednostenné kufríky, ktoré sa uplatnia hlavne na prezentáciu výrobkov.  Tlakovým vyfukovaním vyrába dvojstenné otrasuvzdorné kufríky s vysokou odolnosťou a životnosťou. 

Firma Hofbauer taktiež ponúka hliníkové boxy a radu extrémne odolných kontajnerov Explorer, ktoré môžete použiť v akomkomkoľvek prostredí. Tento typ kontajnerov ponúka ochranu všetkým typom produktov a zariadení ako sú  meracie prístroje, senzory, fotografické zariadenia, komunikačné aparatúry, expedičná výstroj a mnoho iných.

Blow Moulding

Injection Moulding

Explorer

Cases

Aluminium

Cases

 

 

Dvojstenné priemyselné kufríky vyrábané vyfukovaním Jednostenné priemyselné kufríky vyrábané lisovaním Vysoko odolné plastové kufríky a boxy do extrémneho prostredia Hliníkové prepravné kufríky a boxy.

 

2009-01-09 14:49:31

  

www.jesiva.com

Španielska spoločnosť Transformadores Jesiva, S.L.  je špecializovaným výrobcom, ktorý ponúka široký sortiment transformátorov od štandardných typov určených pre montáž do DPS až po výkonové trojfázové transformátory  používané v trakčných systémoch. JESIVA ponúka  okrem hlavného výrobného programu aj napájacie zdroje. 

JESIVA patrí medzi rýchlo expandujúce firmy. Svojim zákazníkom garantuje vysokú flexibilitu pri plnení ich požiadaviek, zákaznícke typy transformátorov, krátke dodacie termíny a vysokú kvalitu svojich výrobkov a to všetko za konkurencieschopné ceny. 

PCB

Transformers

Toroidal

Transformers

Conventional

Transformers

Encapsulated

Transformers

Rail DIN

Transformers

Zapúzdrené transformátory do DPS s jadrom EI a UI Štandardné a zapúzdrené toroidné transformátory

Konvenčné transformátory, oddeľovacie transformátory, autotransformátory

Bezpečnostné transfotmárory určené pre bazény a záhrady Zapúzdrené transformátory pre montáž na DIN lištu
2008-09-24 11:25:15

     www.jst.com       

J.S.T. -Mfg. Co., Ltd. je jeden z desiatich najväčších svetových producentov  elektronických konektorov, ktorý v roku 1957 v Japonsku začal ako prvý vyrábať bezspájkovateľné terminály/spojky. V súčasnosti výrobný program  JST ponúka širokú škálu konektorov  pre spotrebnú, medicínsku, automobilovú, IT a telekomunikačnú techniku. JST neustále vyvíja nové produkty podľa požiadaviek zákazníkov a moderných technológií. 

J.S.T. Group. je globálna sieť výrobných závodov, výskumno-vývojových centier a servisných stredísk dodávajúcich konektorové systémy s vysokou spoľahlivosťou, technologicky progresívne a cenovo dostupné. 

PCB

Connectors

 Inerface

Connectors

Wire to Wire

Connectors 

Chain Terminals

 and Splices

Application Toolings

Konektory pre PCB a pripojenie káblov k PCB ...

Štandardné interface konektory D-SUB, USB ... Konektory na prepojenie káblov

Káblové oká, dutinky, svorky, fastony, piny, jumpre

Krimpovacie nástroje a zariadenia pre montáž konektorov

2008-09-29 14:18:42

        

www.meder.com

MEDER electronic AG patrí medzi svetových lídrov vo vývoji a výrobe produktov jazýčkovej technológie vo svete známej ako  - Reer Technology. Výrobné portfólio firmy tvoria hlavne jazýčkové kontakty, senzory a relé. Tieto súčiastky sa vďaka svojej konštrukcii vyznačujú vysokou spoľahlivosťou, dlhou životnosťou a schopnosťou fungovať aj vo veľmi náročnom prostredí. Okrem toho firma ponúka aj ďalší sortiment ako sú hladinové snímače, magnety a optočleny.

Produkty firmy MEDER electronic AG nachádzajú svoje uplatnenie v meracích prístrojoch, domácich spotrebičoch, automobilovej technike, zabezpečovacích systémoch, telekomunikačnej technike a lekárskych prístrojoch.

Reed

Switches

Reed

Sensors

Reed

Relays

Level

Sensors

Magnets

Jazýčkové kontakty spínajúce výkon až do 50W

Jazýčkové senzory v rôznych púzdrach Jazýčkové relé VF, signálové, výkonové, vysokonapäťové ...

Hladinové plavákové snímače

Magnety štandardné, valcové, plavákové ...
2008-10-29 16:52:07

 

www.sauro.net 

SAURO s.r.l. je taliansky výrobca prepojovacích komponentov pre dosky plošných  spojov. Dominantné postavenie v jeho produkcii majú vysoko kvalitné priame a nasúvacie svorkovnice so stúpajúcou klietkovou svorkou, tiež nazývanou LIFT SYSTEM. SAURO ponúka rozširujúce sa PURIMA bloky, čo sú vlastne  viacúrovňové svorkovnice a taktiež súpravy komponentov pre montáž plošných spojov na DIN lištu.  

Firma SAURO svoje produkty vyvíja na základe požiadaviek zákazníkov, preto všetky jej výrobky vyhovujú tým najprísnejším bezpečnostným a environmentálnym normám. Všetky produkty firmy SAURO prechádzajú 100% funkčným testovaním.

Terminal

Blocks

Connectors 

Purima 

PCB Supports 

Priame svorkovnice do DPS s LIFT systémom aj bezskrutkové Nasúvacie svorkovnice do DPS Viacúrovňové svorkovnice s LIFT systémom Súpravy pre montáž DPS na DIN lištu

 

2008-10-01 15:47:02

    

 

www.we-online.com

Würth Elektronik je jedna z najprogresívnejších a najrýchlejšie sa rozvíjajúcich spoločností koncernu Würth Group.  Würth Elektronik eiSos GmbH & Co. KG vyvíja a vyrába okrem ďalších produktov aj vysoko kvalitné indukčné súčiastky ako sú EMC komponenty, odrušovacie tlmivky, transformátory, ferity, tieniaci materiál a VF keramické filtre. Všetky dodávané produkty sú navrhované tak, aby spĺňali aj tie najnáročnejšie normy ako sú FCC a CE.

Svoj sortiment  Würth Elektronik prispôsobuje potrebám najmodernejších technológií a svojim zákazníkom poskytuje maximálnu podporu pri vývoji ich nových zariadení, jednak promptným dodávaním vzoriek, ale aj poskytovaním odbornej pomoci.

EMC Ferrites

Inductors

Transformers

RF Components

Connectors 

Varistors 

EMC ferity pre káble, SMD ferity

Filtračné a VF cievky, tlmivky, výkonové indukčnosti

Telekomunikačné LAN výkonové transformátory

Vysokofrekvenčné indukčnosti a LTCC súčiastky

D-SUB filtrované konektory Diskové, SMD, ESD varistory